Reference

Vybrané reference od spokojených klientů

Paní Kalousková působí velmi důvěryhodným dojmem. Člověk nemá pocit, že mu své služby nebo nemovitosti nutí, jako u jiných makléřů, neslibuje, co nemůže splnit, je velmi obětavá a pro úspěch transakce svého klienta je ochotna udělat vše i nad rámec svých povinností. Paní Kalousková mi pomohla prodat nemovitost za velmi příznivou cenu. Je empatická, dokáže vycítit i nevyřčené pocity svého klienta. Paní Kalouskovou mohu jen doporučit. Century 21 má štěstí, že paní Kalousková pracuje právě pro ni.

Radek Uxa

Dobrý den paní Kalousková, děkuji Vám za zaslané údaje. Ráda bych Vám touto cestou jménem svým i své babičky L. Valáškové chtěla poděkovat za spolupráci při prodeji rodinného domu. Rozhodně bych chtěla vyzdvihnout Váš vstřícný, flexibilní a profesionální přístup při prodeji výše zmiňovaného rodinného domu. A určitě se v budoucnosti na Vás a realitní kancelář 21Century s důvěrou obrátím a rozhodně Vás doporučím, nejenom svým přátelům, ale i kolegům. Ještě jednou děkuji.

R. Krejzlová a L. Valášková

Profesionální přístup, empatie, ochota, příjemné přátelské vystupování.

Milan Wolf

Příjemná, profesionální vyjednávačka

Tomáš Lantora

Příjemné vystupování, profesionální přístup, rychlé vyřešení prodeje.

Jaromír Kudláček

S přístupem i ochotou paní Kalouskové jsem 100% spokojená. Mohu srovnávat s prací realitního makléře na Mělnicku, kde jsem prodávala dům, a chvílemi jsem žasla, co všechno paní Kalousková sama zařídila a vyjednala i jak flexibilně a vstřícně domlouvala termíny setkání - a vždy se zachováním velmi profesionálního a současně milého jednání. Velice děkuji za hladký průběh nákupu nemovitosti..

Dagmar Frycová

Paní Kalouskové moc děkuji za zprostředkování prodeje bytu. Hned na první schůzce na mě působila jako milý, přátelský a spolehlivý člověk, který dělá svoji práci poctivě a s láskou. Po celou dobu jsem se na ni mohla s čímkoli obrátit a poradila a pomohla mi i s dalšími věcmi s tímto související. Kéž by takových lidí, kteří udělají maximum pro danou věc, bylo víc. Určitě doporučím paní makléřku svým přátelům a známým.

Lenka Staňková

Děkuji paní makléřce Veronice Kalouskové za zprostředkování prodeje nemovitosti v obci Vrbka. S průběhem prodeje jsem byla velmi spokojena, paní Kalousková je velmi milá, vstřícná a ochotná. Pokud by někdo z okruhu mých známých v budoucnu potřeboval služby realitního makléře, určitě bych mu paní Kalouskovou doporučila. Ještě jednou za zprostředkování děkuji.

Jarmila Skácelová

Paní Kalousková je člověk na svém místě, spolupráce s ní byla perfektní, ve všem mě vyšla vstříc a jak se říká "v ničem nebyl problém". Je velmi svědomitá a spolehlivá, měla jsem a mám v ní důvěru a pokud bych se v budoucnu měla obrátit ještě na nějakou realitní kancelář, byla by to jistě Century 21 Style Happy. Veškeré mé požadavky a přání řešila obratem a o všem mě ihned informovala. Děkuji této společnosti a především p. Kalouskové za téměř okamžité zprostředkování pronájmu. Více takových makléřů!!! Děkuji.

Pavlína Hamplová

Velmi profesionální makléř, se kterým je každá schůzka potěšením. Veškeré otázky jsou zodpovídány velice rychle a v požadované kvalitě. Takový servis se již moc nevidí. Děkuji.

Martin Homolka

Profesionální přístup, milé a vstřícné jednání. Děkuji.

Jana Huvarová

Skvělý přístup. Perfektní komunikace. Férova a milá paní. Děkuji.

Radek Pecháček

S prací paní Veroniky Kalouskové jsem byla spokojena. Děkuji.

Hana Javůrková

Paní Kalousková, chtěla bych Vám Touto cestou poděkovat za Vaši práci. Při koupi bytu jste pro mě zajišťovala ochotně veškeré kompletní služby a to vždy milým a laskavým způsobem. Po celou dobu jsem se mohla zcela spolehnout na Vaši profesionální péči při zpracování návrhů smluv, které jste se mnou vždy trpělivě a svědomitě projednávala. Vždy jste mě aktuálně informovala o všech dalších postupech a termíny schůzek jste ochotně podřizovala mým potřebám. Byla jste především mou psychickou podporou při jednáních s prodejcem i s advokáty při úředních jednáních. Při přepisu energií v kupovaném bytě jste pro mě znamenala bezpečnou záruku profesionálního přístupu. I zde jste byla ochotná a vstřícná, i když to z našich důvodů probíhalo až pozdních večerních hodinách, dávno po Vaší pracovní době. Velmi oceňuji Vaši profesionalitu a erudovanost, a hlavně to, že je na Vás vidět, jak Vás Vaše práce baví a naplňuje. Přeji Vám, paní Veroniko Kalousková, hodně úspěchů a mnoho spokojených klientů!

Mgr. Jiřina Šišková

Chtěla bych velmi poděkovat za zprostředkování prodeje bytu. Byla jsem velmi spokojena s přístupem, informacemi a ochotou paní Kalouskové během celého procesu prodeje. Oceňuji také velmi pružnou komunikaci a zpětnou vazbu. Pokud bych chtěla v budoucnu využít služeb realitního makléře, obrátila bych se bez váhání opět na Vás. Děkuji.

Martina Šuléřová

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci při prodeji bytové jednotky v Holešově. V loňském roce jsme se obrátili na Vaši kancelář s požadavkem prodat byt 3+1 vč.garáže. Prodej bytu si vzal na starost pan Kalousek, poté paní Kalousková. Ačkoliv se prodej za námi požadovanou cenu zdál od začátku nemožný, paní Kalousková udělala maximum pro to, aby byl byt znabídkován dle našich představ. Kupec se nakonec našel ve velmi krátké době a vše dopadlo ke spokojenosti jak nás jako prodávajících, tak kupujícího. Děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěšných prodejů.

Zdena Dryáková a Milan Roubalík.

Dobrý den, dovolte nám, abychom touto cestou poděkovali paní Veronice Kalouskové za zprostředkování prodeje našeho bytu a koupi domečku ve Věžkách. Bylo to pro nás velmi těžké rozhodnutí vzhledem k našemu věku a taky dvaatřicetiletému pohodového soužití v bytě na ulici Talichova. Trpělivost nám naslouchat, příjemné vystupování i vizáž paní Kalouskové nám po celou dobu dodávala odvahu změnit náš způsob života a splnit si na "stará kolena" velké přání: mít vlastní domeček s bezbariérovým přístupem. Dokázala zkoordinovat ještě další 3 účastníky řetězce, kteří byli do akce prodej-koupě zapojeni. Neměla to s námi jednoduché a stejně jako my všichni určitě prožila i nějakou tu tzv. bezesnou noc. Vše dopadlo na výbornou a za to jí patří vřelý dík. Děkujeme za Vaše služby, jsme rádi, že jsme zvolili Vaši realitní kancelář a pokud bychom v budoucnu potřebovali my nebo naši známí zprostředkovat prodej, nebo koupi nemovitosti určitě se obrátíme na Vás. Přejeme Vám hodně štěstí.

Karel a Zdenka Daňhelovi

Byla jsem velmi spokojena s prací makléřky, jejím vystupováním a profesionálním přístupem.

Radka Palíšková

Paní makléřka Kalousková velmi ochotná, příjemná, spokojenost ve všech bodech. Určitě doporučuji.

Alexandra Fryštáková

Prodané nemovitosti

Výběr úspěšně prodaných nemovitostí

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart