Veronika Kalousková – realitní makléřka

Proč profese realitní makléřky?

Je to zajímavá práce, která mě baví a motivuje zároveň. Právě možnost motivace, možnost ovlivnění svých výsledků a možnost volného rozhodování jsou ty hnací „motory“, které mě posouvají nejen v této profesi, ale i v osobním životě dopředu.

Pro úspěch v této profesi je nutné další vzdělávání se, práce na sobě samé, stanovení si cílů a cesty k jejich dosažení. To mě láká a baví, a proto je pro mě tato profese zajímavá a naplňující. Těší mě, když můžu prostřednictvím této profese pomáhat lidem plnit jejich sny o bydlení.

Každý obchodní případ je novou výzvou. S každým novým obchodním případem je stanoven nový cíl – dovést případ ke zdárnému uskutečnění. Samozřejmě je motivující finanční stránka, ale následné doporučení spokojeného klienta je pro mě tou největší odměnou.

Mimo realitní profesi.

Mimo pracovní realitní profesi žiji normální život, kdy se snažím o to, aby byl co nejvíce pohodový a naplňující. Jsem šťastně vdaná a mám dvě krásné a zdravé děti školou povinné. Moje rodina je pro mě vším a proto dbám na to, aby jsme byli zdraví a mohli si užívat života naplno. Kromě realitní profese se také hodně zajímám o přírodní výživové doplňky, kde volím top jedničku v této oblasti – výrobky značky NUTRILITE. Úspěšně jsem absolvovala školící kurz, kde jsem získala velmi cenné informace o zdraví, životním stylu a nových vědeckých poznatcích. Vše má svůj vývoj a i v této oblasti jde vše dopředu.

Stále se snažím i v tomto vzdělávat a získávat informace o tom, jak správně doplňky kombinovat, jak nejvíce zvyšovat jejich účinnost a jak celkově vše nastavit do běžného života. Jsem ráda, že jsem tak mohla pomoci s řešením zdravotních problémů některým rodinným příslušníkům a přátelům.

Jinak mě již od mládí bavil společenský tanec, který jsem dělala určitý čas i závodně. Teď s manželem (který byl dříve absolutně netaneční typ) chodíme rekreačně tančit. Na soutěže to sice není, ale dělá nám to radost a užíváme si to. Čtu ráda pozitivní, motivační a vzdělávací knihy, které mi pomáhají se dále profesně i osobně rozvíjet. K životu je potřeba energie a já se snažím o to, abych hlavně té pozitivní měla vždy dostatek. To je pro mě opravdu důležité, celkově mít nastaveny hodnoty a mít svou vlastní cestu.

Kontakt

Potřebujete radu ohledně realit? Zavolejte mi nebo napište na email.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart